ایران سی اف سی = www.ircfc.ir

* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  From10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Ozv10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Agahi10
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  0_3311
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Btn-ie10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Btn-fi10
*** توجه: در صورت فراموشي رمز عبور لينک فعال سازي رمزتان به خودتان ارسال مي گردد پس ايميل خود را درست وارد کنيد ***

*** دوستان عضويت شما بصورت خودکار فعال شده و بلافاصله مي توانيد فعاليت خود را شروع کنيد ***

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  From10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Ozv10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Agahi10
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  0_3311
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Btn-ie10  پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Btn-fi10
*** توجه: در صورت فراموشي رمز عبور لينک فعال سازي رمزتان به خودتان ارسال مي گردد پس ايميل خود را درست وارد کنيد ***

*** دوستان عضويت شما بصورت خودکار فعال شده و بلافاصله مي توانيد فعاليت خود را شروع کنيد ***

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بزرگترین تالار گفتمان کشور ایران = www.ircfc.ir

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تصويت

به نظر شما بهترین سایت ساز و یا وبلاگ ساز چه سیستمی هست؟

مشاهده نتايج

المواضيع الأخيرة

» اسپمر کلوب
من طرف ircfc.ir 12/11/13, 05:35 pm

» مشخصات یه دختر خوب
من طرف hkhoddani 12/01/12, 02:34 pm

» عجیب ترین ها در دنیا
من طرف ircfc.ir 17/09/11, 10:50 am

» عجیب ترین جانوران زمین
من طرف ircfc.ir 23/08/11, 08:01 pm

» درد و دل من
من طرف mahsa 03/08/11, 11:51 pm

» بازی آنلاین روبیک
من طرف ircfc.ir 27/07/11, 12:04 pm

» گذشتن از فیلتر به وسیله ویندوز
من طرف ircfc.ir 04/07/11, 06:49 pm

» احوال پرسی
من طرف ircfc.ir 24/06/11, 12:46 pm

» پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete
من طرف m_r 22/06/11, 07:37 pm

» پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager
من طرف m_r 22/06/11, 07:35 pm

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

ircfc.ir - 3271
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Vote_rcapپلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Voting_barپلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Vote_lcap 
mona69 - 552
پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Vote_rcapپلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Voting_barپلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Vote_lcap 
mohsen - 173
m_r - 126
Sahar - 79
mehrdad2010 - 73
tkdfar30 - 58
shaparak - 36
14emam - 35
hadi max - 22

أفضل 10 فاتحي مواضيع

أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر

لا يوجد مستخدم

أفضل 10 أعضاء في هذا الأسبوع

لا يوجد مستخدم

امکانات اضافی

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager

m_r
    m_r
    مدیر تالار
    مدیر تالار

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Empty پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager

پست من طرف m_r 22/06/11, 07:35 pm

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Plugin_add پلاگین: مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager
    پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Version نسخه: 1.1
    پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  User نویسنده: Spencer
    پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  D معرفی: 11th March 2011
    پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  D آخرین بروزرسانی: 19th March 2011

پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  Wrench نصب:
    آپلود فایل ها (فراموش نشود دسترسی /uploads/affiliates روی 777 باشد) و
    فعال سازی از کنترل پنل مدیریت سپس تنظیمات پلاگین در قسمت پیکربندی >
    تنظیمات
    برای افزودن یا ویرایش دوستان، از قسمت "پیکربندی
    پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager  House_link لینک اصلی:
    http://mods.mybb.com/view/forum-affiliate-manager

> ستون کناری > دوستان انجمن" استفاده کنید.

اكنون 29/04/24, 12:58 pm ميباشد