ایران سی اف سی = www.ircfc.ir

* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  From10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Ozv10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Agahi10
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  0_3311
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Btn-ie10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Btn-fi10
*** توجه: در صورت فراموشي رمز عبور لينک فعال سازي رمزتان به خودتان ارسال مي گردد پس ايميل خود را درست وارد کنيد ***

*** دوستان عضويت شما بصورت خودکار فعال شده و بلافاصله مي توانيد فعاليت خود را شروع کنيد ***

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  From10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Ozv10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Agahi10
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  0_3311
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Btn-ie10  پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Btn-fi10
*** توجه: در صورت فراموشي رمز عبور لينک فعال سازي رمزتان به خودتان ارسال مي گردد پس ايميل خود را درست وارد کنيد ***

*** دوستان عضويت شما بصورت خودکار فعال شده و بلافاصله مي توانيد فعاليت خود را شروع کنيد ***

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بزرگترین تالار گفتمان کشور ایران = www.ircfc.ir

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تصويت

به نظر شما بهترین سایت ساز و یا وبلاگ ساز چه سیستمی هست؟

مشاهده نتايج

المواضيع الأخيرة

» اسپمر کلوب
من طرف ircfc.ir 12/11/13, 05:35 pm

» مشخصات یه دختر خوب
من طرف hkhoddani 12/01/12, 02:34 pm

» عجیب ترین ها در دنیا
من طرف ircfc.ir 17/09/11, 10:50 am

» عجیب ترین جانوران زمین
من طرف ircfc.ir 23/08/11, 08:01 pm

» درد و دل من
من طرف mahsa 03/08/11, 11:51 pm

» بازی آنلاین روبیک
من طرف ircfc.ir 27/07/11, 12:04 pm

» گذشتن از فیلتر به وسیله ویندوز
من طرف ircfc.ir 04/07/11, 06:49 pm

» احوال پرسی
من طرف ircfc.ir 24/06/11, 12:46 pm

» پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete
من طرف m_r 22/06/11, 07:37 pm

» پلاگین مدیریت دوستان انجمن Forum Affiliate Manager
من طرف m_r 22/06/11, 07:35 pm

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

ircfc.ir - 3271
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Vote_rcapپلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Voting_barپلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Vote_lcap 
mona69 - 552
پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Vote_rcapپلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Voting_barپلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Vote_lcap 
mohsen - 173
m_r - 126
Sahar - 79
mehrdad2010 - 73
tkdfar30 - 58
shaparak - 36
14emam - 35
hadi max - 22

أفضل 10 فاتحي مواضيع

أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر

لا يوجد مستخدم

أفضل 10 أعضاء في هذا الأسبوع

لا يوجد مستخدم

امکانات اضافی

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete

m_r
    m_r
    مدیر تالار
    مدیر تالار

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Empty پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete

پست من طرف m_r 22/06/11, 07:37 pm

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Plugin_add پلاگین: بازگردانی حذف شده ها Undo Delete
    پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Version نسخه: 1.2.1

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Info عملکرد: به شما اجازه بازگردانی موضوع ها، ارسال ها، نظرسنجی ها و پیوست های حذف شده را می دهد.

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  User نویسنده: querschlaeger
    پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  D معرفی: 25th November 2009
    پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  D آخرین بروزرسانی: 13th October 2010

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Wrench نصب: آپلود فایل پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت،
    تنظیمات در کنترل پنل مدیر کل > ابزار تعمیر و نگهداری > بازگردانی حذف شده ها

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Photos نمونه:

پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Name دانلود:
    نسخه جدید

Persian_undodelete v1.2.1.zip
    نوع فایل پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Zip
    پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  Download

دفعات دانلود 29
    اندازه 8.63 KB
    پلاگین بازگردانی حذف شده ها Undo Delete  House_link لینک اصلی:
    http://mods.mybb.com/view/undo-delete

اكنون 29/04/24, 12:56 pm ميباشد